Kurz focení :

Jesenný fotoworkshop na Slovensku

Termín: 17.-27.10.2013 – upozornenie: každý môže prísť, na koľko dní chce – nie je to tak, aby tam musel byť celú dobu pobytu!

Miesto: penzión Ždiaranka, Ždiar http://www.zdiaranka.sk/

Plánované miesta na fotenie: Ždiar, Tatranská Javorina, Lysá Poľana, Gliczarow Gorny, Lapszanka, Osturňa, Magurské sedlo, Lesnícke sedlo, Malá studená dolina a Javorová dolina (jedeň deň by som chcel prespať na Téryho chate a ráno vystúpiť do sedla Sedielko a prejsť potom Javorovou dolinou do Lysej Poľany - alternativa je prespať na "Brnčalke" pri Zelenom plese a prejsť Kopským sedlom do Lysej Poľany).

V prípade špatného počasia sa venovať foteniu makra, vysvetľovaniu teorie. Neplánujem presne, kam ktorý deň pojdem, všetko závisí od počasia a intuície (tak, jako sa ňou riadim aj teraz).

Cena za jedeň deň: 600 Kč (v cene sú konzultácie so mnou, vysvetľovanie, fotenie), nie je tam zahrnutá doprava, strava a ubytovanie, ktoré si hradí každý sám.

Čo si vziať so sebou: fotovýbavu (foťák, statív, diaľkovú spúšť, filtre,...), laptop s programom na úpravu fotiek (s ideálne stiahnutým programom Photoshop Lightroom 4 alebo 5), dobré oblečenie (zimná výbava s čapicou, rukavicami, teplým oblečením pre ranné a nočné fotenie), spacák na prípadné prespatie na vysokohorskej chate, trekové paličky, dobrú náladu.

V prípade záujmu píšte na beres@personalcoaching.cz

Profil Osobní rozvoj Školení Fotogalerie Aktuální otevřené kurzy Kontakt